GMC21CG0R5B50NTD
Numer produktu DigiKey
4713-GMC21CG0R5B50NTDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC21CG0R5B50NTDCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC21CG0R5B50NTDDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC21CG0R5B50NTD
Opis
CAP0805 COG .5PF .1PF 50V
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.5 pF ±0,1pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)