GMC10X7R561K200NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC10X7R561K200NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC10X7R561K200NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC10X7R561K200NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC10X7R561K200NT
Opis
CAP0603 X7R 560PF 10% 200V
Szczegółowy opis
560 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)