GMC10X7R273J50NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC10X7R273J50NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC10X7R273J50NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC10X7R273J50NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC10X7R273J50NT
Opis
CAP0603 X7R .027UF 5% 50V
Szczegółowy opis
0.027 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)