GMC10X5R105K6R3NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC10X5R105K6R3NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC10X5R105K6R3NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC10X5R105K6R3NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC10X5R105K6R3NT
Opis
CAP0603 X5R 1UF 10% 6.3V
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 0603 (1608 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)