GMC10CG5R6C100NT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | GMC10CG5R6C100NT |
Opis | CAP0603 COG 5.6PF .25PF 100V |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 8 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 5.6 pF ±0,25pF 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±0,25pF | Grubość (maks.) 0,035" (0,90mm) |