GMC10CG5R6C100NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC10CG5R6C100NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC10CG5R6C100NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC10CG5R6C100NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC10CG5R6C100NT
Opis
CAP0603 COG 5.6PF .25PF 100V
Szczegółowy opis
5.6 pF ±0,25pF 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)