GMC10CG331G100NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC10CG331G100NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC10CG331G100NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC10CG331G100NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC10CG331G100NT
Opis
CAP0603 COG 330PF 2% 100V
Szczegółowy opis
330 pF ±2% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)