GMC10CG1R8C100NTD
Numer produktu DigiKey
4713-GMC10CG1R8C100NTDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC10CG1R8C100NTDCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC10CG1R8C100NTDDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC10CG1R8C100NTD
Opis
CAP0603 COG 1.8PF .25PF 100V
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.8 pF ±0,25pF 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)