GMC10CG1R0C100NT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | GMC10CG1R0C100NT |
Opis | CAP0603 COG 1PF .25PF 100V |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 8 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1 pF ±0,25pF 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±0,25pF | Grubość (maks.) 0,035" (0,90mm) |