GMC10CG121F100NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC10CG121F100NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC10CG121F100NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC10CG121F100NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC10CG121F100NT
Opis
CAP0603 COG 120PF 1% 100V
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)