GMC04X7R822J25NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC04X7R822J25NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC04X7R822J25NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC04X7R822J25NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC04X7R822J25NT
Opis
CAP0402 X7R 8200PF 5% 25V
Szczegółowy opis
8200 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)