GMC04X7R333J25NT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | GMC04X7R333J25NT |
Opis | CAP0402 X7R .033UF 5% 25V |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 8 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.033 µF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±5% | Grubość (maks.) 0,022" (0,55mm) |