GMC04X7R153K16NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC04X7R153K16NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC04X7R153K16NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC04X7R153K16NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC04X7R153K16NT
Opis
CAP0402 X7R .015UF 10% 16V
Szczegółowy opis
0.015 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)