GMC04CG560G50NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC04CG560G50NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC04CG560G50NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC04CG560G50NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC04CG560G50NT
Opis
CAP0402 COG 56PF 2% 50V
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
56 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)