GMC04CG3R9B25NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC04CG3R9B25NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC04CG3R9B25NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC04CG3R9B25NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC04CG3R9B25NT
Opis
CAP0402 COG 3.9PF .1PF 25V
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.9 pF ±0,1pF 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)