GMC04CG270J100NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC04CG270J100NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC04CG270J100NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC04CG270J100NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC04CG270J100NT
Opis
CAP0402 COG 27PF 5% 100V
Szczegółowy opis
27 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)