GMC02X7R102J16NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC02X7R102J16NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC02X7R102J16NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC02X7R102J16NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC02X7R102J16NT
Opis
CAP0201 X7R 1000PF 5% 16V
Szczegółowy opis
1000 pF ±5% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0201 (0603 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)