GMC01X5R104K6R3NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC01X5R104K6R3NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC01X5R104K6R3NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC01X5R104K6R3NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC01X5R104K6R3NT
Opis
CAP01005 X5R .1UF 10% 6.3V
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 01005 (0402 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
01005 (0402 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,016" x 0,008" (0,40mm x 0,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,009" (0,22mm)