FBU321611T-121Y-S-H
Numer produktu DigiKey
4713-FBU321611T-121Y-S-HTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-FBU321611T-121Y-S-HCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-FBU321611T-121Y-S-HDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FBU321611T-121Y-S-H
Opis
FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Szczegółowy opis
120 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 1206 (3216 metryczne) 6A 10mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
6A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
10mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Wysokość (maks.)
0,051" (1,30mm)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
120 Ohms @ 100 MHz