FB160808T-401Y-S | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | FB160808T-401Y-S |
Opis | FERRITE BEAD 400 OHM 0603 1LN |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 8 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 400 Ohms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 400mA 300mOhm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd znamionowy (maks.) 400mA |
Producent Cal-Chip Electronics, Inc. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.) 300mOhm |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ filtra Linia sygnału | Wysokość (maks.) 0,037" (0,95mm) |
Liczba linii 1 | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |
Impedancja przy częstotliwości 400 Ohms @ 100 MHz |