FB060303T-500Y-S | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | FB060303T-500Y-S |
Opis | FERRITE BEAD 50 OHM 0201 1LN |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 8 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 50 Ohms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0201 (0603 metryczne) 300mA 300mOhm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd znamionowy (maks.) 300mA |
Producent Cal-Chip Electronics, Inc. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.) 300mOhm |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ filtra Linia sygnału | Wysokość (maks.) 0,013" (0,33mm) |
Liczba linii 1 | Rozmiar / wymiar 0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.) |
Impedancja przy częstotliwości 50 Ohms @ 100 MHz |