CHV0805N250682JCT
Numer produktu DigiKey
4713-CHV0805N250682JCTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-CHV0805N250682JCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-CHV0805N250682JCTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CHV0805N250682JCT
Opis
HVCAP0805 COG 6800PF 5% 250V
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6800 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)