CAS10J513CT
Numer produktu DigiKey
4713-CAS10J513CTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-CAS10J513CT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-CAS10J513CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CAS10J513CT
Opis
ANTISULF RES0805 5% 51.0K OHM
Szczegółowy opis
51 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)