CAS10J272CT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CAS10J272CT |
Opis | ANTISULF RES0805 5% 2.7K OHM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 8 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 2.7 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Funkcje Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,024" (0,60mm) |