CAS06F1201CT
Numer produktu DigiKey
4713-CAS06F1201CTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-CAS06F1201CT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-CAS06F1201CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CAS06F1201CT
Opis
ANTISULF RES0603 1% 1.20K OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.2 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)