RM105002BCB
RM105002BCB
RM105002BCB
Numer produktu DigiKey
CKN10700-ND
Producent
Numer produktu producenta
RM105002BCB
Opis
SWITCH ROTARY 5POS 500MA 24V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki obrotowe 5 pozycja SP5T 500mA (=) ~ Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RM105002BCB Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
500mA (=)
Producent
C&K
Napięcie znamionowe - prąd stały
24 V
Seria
Typ aktuatora
Wkrętak płaski
Opakowanie
Zbiorcze
Długość aktuatora
Płaskie
Status części
Nieaktualne
Kąt między pozycjami
45°
Liczba pozycji
5
Materiał styku
Mosiądz
Ograniczniki indeksowe
Stały
Wykończenie styku
Złoto
Liczba segmentów
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba biegunów w segmencie
1
Styl zakończenia
Wtyk PC
Obwody na segment
SP5T
Głębokość - za tablicą
7,37mm