RKC2SJF170SMTR-LFS-top
RKC2SJF170SMTR-LFS-bottom
RKC2SJF170SMTR LFS
Numer produktu DigiKey
108-RKC2SJF170SMTRLFSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
108-RKC2SJF170SMTRLFSCT-ND - Taśma cięta (CT)
108-RKC2SJF170SMTRLFSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RKC2SJF170SMTR LFS
Opis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki dotykowe SPST-NO Uruchamiane od góry Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RKC2SJF170SMTR LFS Modele
Kategoria
Wysokość aktuatora ponad płytkę drukowaną
1,70mm
Prod.
Orientacja aktuatora
Uruchamiane od góry
Seria
Styl zakończenia
Odprowadzenie J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obrys
3,50mm x 2,70mm
Status części
Aktywny
Oświetlenie
Niepodświetlane
Obwód
SPST-NO
Siła robocza
500gf
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,02A przy 12V=
Skok przełącznika
0,15mm