PTS820J25MSMTR LFS
Numer produktu DigiKey
CKN10839TR-ND - Taśma i szpula (TR)
CKN10839CT-ND - Taśma cięta (CT)
CKN10839DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PTS820J25MSMTR LFS
Opis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki dotykowe SPST-NO Uruchamiane od góry Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PTS820J25MSMTR LFS Modele
Kategoria
Wysokość aktuatora ponad płytkę drukowaną
2,50mm
Prod.
Orientacja aktuatora
Uruchamiane od góry
Seria
Styl zakończenia
Odprowadzenie J
Digi-Reel®
Obrys
3,90mm x 2,90mm
Status części
Aktywny
Oświetlenie
Niepodświetlane
Obwód
SPST-NO
Siła robocza
160gf
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 12V=
Skok przełącznika
0,20mm