PTS636 SKG25 SMTR LFS
PTS636 SKG25 SMTR LFS
PTS636SKG25SMTR LFS
Numer produktu DigiKey
CKN12324-2-ND - Taśma i szpula (TR)
CKN12324-1-ND - Taśma cięta (CT)
CKN12324-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PTS636SKG25SMTR LFS
Opis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki dotykowe SPST-NO Uruchamiane od góry Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PTS636SKG25SMTR LFS Modele
Kategoria
Orientacja aktuatora
Uruchamiane od góry
Prod.
Styl zakończenia
Gull Wing
Seria
Obrys
6,00mm x 3,50mm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Oświetlenie
Niepodświetlane
Status części
Aktywny
Siła robocza
250gf
Obwód
SPST-NO
Stopień ochrony
IP40
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Temperatura robocza
-40°C - 90°C
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 12V=
Skok przełącznika
0,25mm
Typ aktuatora
Prostokątny przycisk
Okres trwałości mechanicznej
100000 cykli
Typ mocowania
Bazowy numer produktu
Wysokość aktuatora ponad płytkę drukowaną
2,50mm