PTS526SM15SMTR21 LFS jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
C&K
W magazynie: 0
Arkusz danych
Przełączniki dotykowe SPST-NO Uruchamiane od góry Montaż powierzchniowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PTS526SM15SMTR21 LFS
Numer produktu DigiKey
108-PTS526SM15SMTR21LFSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
PTS526SM15SMTR21 LFS
Opis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PTS526SM15SMTR21 LFS Modele
Kategoria
Wysokość aktuatora ponad płytkę drukowaną
1,50mm
Prod.
Orientacja aktuatora
Uruchamiane od góry
Seria
Styl zakończenia
Wypustka SMD (SMT)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obrys
5,20mm x 5,20mm
Status części
Aktywny
Oświetlenie
Niepodświetlane
Obwód
SPST-NO
Siła robocza
160gf
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 12V=
Skok przełącznika
0,25mm