CRE10RRDM1C jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
C&K
W magazynie: 73
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
C&K
W magazynie: 83
Arkusz danych
W magazynie: 0
Przełączniki DIP BCD 10 pozycja Otwór przelotowy Narzędzie rotacyjne Siłownik 150mA 42V=
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRE10RRDM1C
Numer produktu DigiKey
108-CRE10RRDM1C-ND
Producent
Numer produktu producenta
CRE10RRDM1C
Opis
SW ROTARY DIP BCD 150MA 42VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRE10RRDM1C Modele
Kategoria
Wykończenie styku
Złoto
Producent
Wysokość nad płytką
0,331" (8,40mm)
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Styl zakończenia
Wtyk PC
Status części
Aktywny
Raster
0,100" (2,54mm), pełne
Obwód
BCD
Zmywalne
Tak
Liczba pozycji
10
Temperatura robocza
-20°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
150mA
Materiał korpusu
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Napięcie znamionowe
42V=
Długość
0,394" (10,00mm)