AP4E200SWBE
Numer produktu DigiKey
CKN9979-ND
Producent
Numer produktu producenta
AP4E200SWBE
Opis
SWITCH PUSH SPST-NO 0.125A 125V
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki przyciskowe SPST-NO Standard Montaż panelowy, zatrzask
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AP4E200SWBE Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
24 V
Prod.
Typ aktuatora
Okrągły, przycisk
Seria
Oznaczenie aktuatora
Bez oznaczenia
Opakowanie
Torba
Kolor - aktuator/kołpak
Czarne
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Typ mocowania
Montaż panelowy, zatrzask
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Typ
Standard
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 13,80mm
Obwód
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Okres trwałości mechanicznej
1000000 cykli
Prąd znamionowy (A)
125mA (~), 200mA (=)
Okres trwałości elektrycznej
1000000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V