TPAN0220D30R0K9
Numer produktu DigiKey
4506-TPAN0220D30R0K9-ND
Producent
Numer produktu producenta
TPAN0220D30R0K9
Opis
RES 30 OHM 50W 0.5% T0220
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 Ohms ±0,5% 50W Rezystory przewlekane TO-220-2 Motoryzacja AEC-Q200, bezindukcyjny Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, bezindukcyjny
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Rurka
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,398" x 0,177" (10,10mm x 4,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,772" (19,60mm)