TPAL0220FR500K9
Numer produktu DigiKey
4506-TPAL0220FR500K9-ND
Producent
Numer produktu producenta
TPAL0220FR500K9
Opis
RES 0.5 OHMS 35W 1% TO220
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
500 mOhms ±1% 35W Rezystory przewlekane TO-220-2 Brak indukcyjności Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Brak indukcyjności
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Rurka
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,398" x 0,177" (10,10mm x 4,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,772" (19,60mm)