MWPP3590C10K0Q9
Numer produktu DigiKey
4506-MWPP3590C10K0Q9-ND
Producent
Numer produktu producenta
MWPP3590C10K0Q9
Opis
POT 10K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr 10.0 Obrót Uzwojenie 2W Kołek lutowniczy
Kategoria
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Producent
C&B/RESI
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Obrót
3600°
Opakowanie
Skrzynka
Materiał rezystancyjny
Uzwojenie
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Kołek lutowniczy
Rezystancja (omy)
10k
Typ aktuatora
Ze szczeliną
Tolerancja
±5%
Długość aktuatora
0,835" (21,20mm)
Moc (W)
2W
Średnica aktuatora
0,248" (6,30mm)
Liczba obrotów
10.0
Gwint tulei
3/8-32
Zmienność
Liniowy
Typ mocowania
Montaż panelowy
Liczba puszek
1
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,870" (22,10mm)