MMFR5215B10R0V9 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 4506-MMFR5215B10R0V9-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | MMFR5215B10R0V9 |
Opis | 10OHMS 0.1% 0.75W 5PPM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10 Ohms ±0,1% 0,75W, 3/4W Rezystory przewlekane Osiowa Warstewka metalu |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Skład |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±5ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -50°C - 125°C |
Opakowanie Zbiorcze | Obudowa / skrzynia |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia Osiowa |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,205" x 0,583" (5,20mm x 14,80mm) (śr. x dł.) |