MMFR5215B10R0V9
Numer produktu DigiKey
4506-MMFR5215B10R0V9-ND
Producent
Numer produktu producenta
MMFR5215B10R0V9
Opis
10OHMS 0.1% 0.75W 5PPM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Ohms ±0,1% 0,75W, 3/4W Rezystory przewlekane Osiowa Warstewka metalu
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±5ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-50°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,205" x 0,583" (5,20mm x 14,80mm) (śr. x dł.)