RF185A4JCCA
Numer produktu DigiKey
708-RF185A4JCCA-ND
Producent
Numer produktu producenta
RF185A4JCCA
Opis
CONN 1.85MM JACK FLNG MNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1,85mm Złącze Gniazdo, gniazdo żeńskie 50Ohm Montaż panelowy Kompresja
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RF185A4JCCA Modele
Kategoria
Typ mocowania
Gwintowane
Prod.
Częstotliwość - maks.
65 GHz
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba portów
1
Status części
Aktywny
Kolor obudowy
Srebro
Styl złącza
Materiał styku środkowego
Miedź berylowa
Typ złącza
Gniazdo, gniazdo żeńskie
Materiał korpusu
Stal nierdzewna
Zakończenie styku
Kompresja
Materiał dielektryczny
Polieteroimid (PEI)
Zakończenie ekranu
Wkręt
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Impedancja
50Ohm
Napięcie znamionowe
150 V