PXPPVC12TSFM12AFBIFB
Numer produktu DigiKey
708-PXPPVC12TSFM12AFBIFB-ND
Producent
Numer produktu producenta
PXPPVC12TSFM12AFBIFB
Opis
CONN SPLIT M12 12POS F-M-F
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Kategoria
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Producent
Bulgin
Typ mocowania
Gwintowane
Seria
Materiał obudowy
Polichlorek winylu (PCW)
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Nakrętka obudowy
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Styl złącza
Rozdzielacz typu T
Ekranowanie
Nieekranowane
Konwersja z (strona adaptera)
Gniazda żeńskie
Prąd znamionowy (A)
1,5A
Konwersja na (strona adaptera)
Wtyki męskie
Napięcie znamionowe
30V
Rozmiar obudowy - wkładka (konwersja z)
M12
Temperatura robocza
-25°C - 80°C