PXP4013/10S/PC
Numer produktu DigiKey
708-2833-ND
Producent
Numer produktu producenta
PXP4013/10S/PC
Opis
CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 (zasilanie) Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PXP4013/10S/PC Modele
Kategoria
Materiał obudowy
Poliwęglan/poli(tereftalan butylenu) (PBT), nie zawiera halogenów
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Seria
Kolor
Czarne
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP66/IP68/IP69K - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ złącza
Funkcje
Odporny na promieniowanie UV
Liczba pozycji
10 (zasilanie)
Ekranowanie
Typ mocowania
Montaż panelowy, otwór przelotowy
Prąd znamionowy (A)
3A
Charakterystyka mocowania
Do montażu panelowego - nakrętka z przodu
Napięcie znamionowe
600V~/=
Zakończenie
Lutowany
Temperatura robocza
-40°C - 120°C
Typ mocowania
Blokada bagnetowa
Materiał styku
Stop miedzi
Orientacja
Kluczowane
Bazowy numer produktu
Materiał podstawowy
Plastikowe
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 16
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
38W magazynie