PXMBNI23FPM19ASCM20
Numer produktu DigiKey
708-2250-ND
Producent
Numer produktu producenta
PXMBNI23FPM19ASCM20
Opis
CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Kategoria
Materiał podstawowy
Metal
Prod.
Materiał obudowy
Mosiądz
Seria
Wykończenie obudowy
Nikiel
Opakowanie
Zbiorcze
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Aktywny
Kolor
Srebro
Typ złącza
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Liczba pozycji
19
Prąd znamionowy (A)
8A
Rozmiar obudowy - wkładka
M23-19
Napięcie znamionowe
150V~/=
Typ mocowania
Montaż panelowy
Temperatura robocza
-25°C - 80°C