PXMBNI23FPM12ASCM20
Numer produktu DigiKey
708-2249-ND
Producent
Numer produktu producenta
PXMBNI23FPM12ASCM20
Opis
CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PXMBNI23FPM12ASCM20 Modele
Kategoria
Materiał podstawowy
Metal
Prod.
Materiał obudowy
Mosiądz
Seria
Wykończenie obudowy
Nikiel
Opakowanie
Zbiorcze
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Aktywny
Kolor
Srebro
Typ złącza
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Liczba pozycji
12
Prąd znamionowy (A)
8A
Rozmiar obudowy - wkładka
M23-12
Napięcie znamionowe
200V~/=
Typ mocowania
Montaż panelowy
Temperatura robocza
-25°C - 80°C