PX0414/0M50
Numer produktu DigiKey
708-1272-ND
Producent
Numer produktu producenta
PX0414/0M50
Opis
COAX CBL SMB TO CABLE 19.6"
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMB do kabla RG-174 19,69" (500,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PX0414/0M50 Modele
Kategoria
Długość
19,69" (500,00mm)
Producent
Bulgin
Typ kabla
RG-174
Seria
Impedancja kabla
50 Ohms
Opakowanie
Skrzynka
Impedancja złącza
50 Ohms
Status części
Aktywny
Impedancja całkowita
50 Ohms
Styl
SMB do kabla
Częstotliwość - maks.
4 GHz
Złącze 1.
Gniazdo SMB
Kolor
Czarne
Płeć 1. styku
Męskie
Funkcje
Ekranowany
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-20°C - 80°C