PX0413/10P/PC
Numer produktu DigiKey
708-1077-ND
Producent
Numer produktu producenta
PX0413/10P/PC
Opis
CONN RCPT MALE 10POS GOLD SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 (zasilanie) Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, wtyki męskie Lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PX0413/10P/PC Modele
Kategoria
Materiał obudowy
Poliamid (PA), nylon
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Seria
Kolor
Czarne
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP68/IP69K - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ złącza
Funkcje
Odporny na promieniowanie UV
Liczba pozycji
10 (zasilanie)
Ekranowanie
Typ mocowania
Montaż panelowy, otwór przelotowy
Prąd znamionowy (A)
1A
Charakterystyka mocowania
Do montażu panelowego - nakrętka z przodu
Napięcie znamionowe
50V~/=
Zakończenie
Lutowany
Temperatura robocza
-40°C - 80°C