MPZI022/F/GN/24
Numer produktu DigiKey
708-2568-ND
Producent
Numer produktu producenta
MPZI022/F/GN/24
Opis
SWITCH PUSHBUTTON SPST-NO 1A 24V
Szczegółowy opis
Przełączniki przyciskowe SPST-NO Piezoelektryczne Montaż panelowy, przód
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MPZI022/F/GN/24 Modele
Typ oświetlenia, kolor
LED, zielone
Napięcie oświetlenia (nominalne)
24V~/=
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 22,00mm
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
1A (~/=)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
24 V
Napięcie znamionowe - prąd stały
24 V