MPZI022/F/BL/24/L
Numer produktu DigiKey
708-2567-ND
Producent
Numer produktu producenta
MPZI022/F/BL/24/L
Opis
SWITCH PUSHBUTTON SPST 1A 48V
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki przyciskowe SPST Piezoelektryczne Montaż panelowy, przód
Kategoria
Typ aktuatora
Okrągły, przycisk, mocowany płasko
Prod.
Oznaczenie aktuatora
Bez oznaczenia
Seria
Kolor - aktuator/kołpak
Srebro
Opakowanie
Zbiorcze
Typ oświetlenia, kolor
LED, niebieskie
Status części
Aktywny
Napięcie oświetlenia (nominalne)
24V~/=
Typ mocowania
Montaż panelowy, przód
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Typ
Piezoelektryczne
Stopień ochrony
IP68/IP69K - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Obwód
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 22,00mm
Funkcja przełącznika
Off-On
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
1A (~/=)
Okres trwałości mechanicznej
10000000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
48 V
Okres trwałości elektrycznej
10000000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd stały
48 V