MPI002/28/D5
Numer produktu DigiKey
708-1617-ND
Producent
Numer produktu producenta
MPI002/28/D5
Opis
SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki przyciskowe SPST-NO Antywandalowe, podświetlane Montaż panelowy, przód
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MPI002/28/D5 Modele
Typ oświetlenia, kolor
LED, niebieskie/zielone
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie oświetlenia (nominalne)
3,6V=
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Stopień ochrony
IP66 - pyłoszczelność, wodoodporność
Typ
Antywandalowe, podświetlane
Funkcje
Stal nierdzewna
Obwód
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 19,20mm
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Temperatura robocza
-30°C - 70°C
Prąd znamionowy (A)
50mA (=)
Okres trwałości mechanicznej
750000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd stały
24 V