MPI001/28/GN
MPI001/28/GN
MPI001/28/GN
Numer produktu DigiKey
708-1314-ND
Producent
Numer produktu producenta
MPI001/28/GN
Opis
SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki przyciskowe SPST-NO Antywandalowe, podświetlane Montaż panelowy, przód
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MPI001/28/GN Modele
Kategoria
Kolor - aktuator/kołpak
Srebro
Prod.
Typ oświetlenia, kolor
LED, zielone
Opakowanie
Taca
Napięcie oświetlenia (nominalne)
3,5V=
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Typ mocowania
Montaż panelowy, przód
Stopień ochrony
IP66 - pyłoszczelność, wodoodporność
Typ
Antywandalowe, podświetlane
Funkcje
Stal nierdzewna
Obwód
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 19,20mm
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Temperatura robocza
-30°C - 70°C
Prąd znamionowy (A)
50mA (=)
Okres trwałości mechanicznej
750000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd stały
24 V