EXP-0911/10/P
Numer produktu DigiKey
708-1471-ND
Producent
Numer produktu producenta
EXP-0911/10/P
Opis
CONN PLUG MALE 10P NICKEL SCREW
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 (zasilanie) Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Wkręt
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EXP-0911/10/P Modele
Kategoria
Kolor
Czarne
Prod.
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Seria
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Osłona, nakrętka sprzęgająca, odporne na promieniowanie UV
Status części
Aktywny
Ekranowanie
Typ złącza
Prąd znamionowy (A)
10A
Liczba pozycji
10 (zasilanie)
Napięcie znamionowe
250V~/=
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Otwór kabla
0,512" - 0,591" (13,00mm - 15,00mm)
Zakończenie
Wkręt
Temperatura robocza
-20°C - 55°C