HSMC-C120
Numer produktu DigiKey
516-2824-2-ND - Taśma i szpula (TR)
516-2824-1-ND - Taśma cięta (CT)
516-2824-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HSMC-C120
Opis
LED RED CLEAR SMD R/A
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czerwone 626nm Wskaźniki LED - dyskretne 1,9V 2-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HSMC-C120 Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
1,9V
Prod.
Prąd - próby
20mA
Digi-Reel®
Kąt widzenia
155°
Typ mocowania
Kolor
Długość fali - dominująca
Konfiguracja
Standard
Długość fali - szczytowa
637nm
Kolor soczewki
Bezbarwny
Obudowa / skrzynia
2-SMD, brak odprowadzenia
Przezroczystość soczewki
Przezroczyste
Rozmiar / wymiar
1,60mm x 1,00mm (dł. x szer.)
Milikandele znamionowe
Wysokość (maks.)
0,60mm
Styl soczewki
Prostokątne z kopułkową górną częścią
Bazowy numer produktu
Rozmiar soczewki
1,20mm x 0,60mm